Systemy ekstranet

Skuteczna komunikacja z partnerami biznesowymi. Doskonalszy obieg informacji, szybsza wymiana danych. To wszystko daje system ekstranet.

Szybki kontakt

81 534 26 66 Napisz do nas - oddzwonimy:

Ekstranet to system, który ma na celu wzajemne udostępnienie zasobów między firmami oraz udostępnianie tych zasobów klientom. Pozwala to na lepszą współpracę firm oraz skuteczniejsze i szybsze zapoznanie klientów z ofertą danej firmy. Cechą ekstranetu jest brak powszechnego dostępu do zasobów z sieci internet.

Zalety ekstranetu

Budowa systemu ekstranet niesie za sobą wiele korzyści:

  • obniżenie kosztów obsługi (klienci, partnerzy biznesowi mają dostęp do aktualnych cenników, instrukcji, raportów itd.)
  • skrócenie łańcucha pośredników
  • efektywna komunikacja
  • całodobowy dostęp do wybranych informacji dla wybranych grup osób
  • zautomatyzowanie wielu procesów, np. monitorowanie stanu magazynu
  • możliwość składania zamówień, sprawdzania dostępności i czasu dostawy przez użytkownika
  • płatność na drodze elektronicznej

Ekstranet - rozwiązania

Systemy ekstranetowe wdrażamy między innymi w oparciu o silnik CMS FlexiWeb. System posiada rozbudowany katalog uprawnień, co usprawnia pracę redaktorów oraz umożliwia udostępnianie odpowiednich treści wybranym grupom użytkowników. Zwiększa to bezpieczeństwo dostępności informacji.

Realizacja

Realizację projektu rozpoczynamy analizą potrzeb Klienta. Następnie, przygotowujemy system - budujemy odpowiednie moduły, funkcjonalności i wdrażamy go zgodnie z indywidualnymi założeniami Klienta. Na koniec, przeprowadzamy szkolenie z obsługi systemu. Powyższe działania wspieramy konsultacjami oraz pomocą techniczną online.

Prosimy skorzystać z formularza kontaktowego w celu uzyskania bliższych informacji.


© Copyright 2012 by Progris. Wszelkie prawa zastrzeżone.